Keemple to sprzęt oferowany przez developera i prezentowany nabywcom mieszkań. W zależności od wielkości kupowanego mieszkania i lokalizacji klienci otrzymują w prezencie różne zestawy startowe. Przeciętny Kowalski nie bardzo wie lub nie chce się tym bawić i od razu wrzuca swój prezent na olx. Dzięki temu możemy kupić np. rebrandowane danfossy (głowice), broadlink (piloty IR) i kilka innych rzeczy, Ja osobiście odkupiłem pilot Keemple RM3 mini za 20zł i jestem niesamowicie zadowolony 🙂

Polecam każdemu kto posiada fibaro potrzebuje tanich głowic czy czujników. Nie wiem niestety czy można podłączyć keemplowską centralkę do Home Assistant’a. Po krótkich poszukiwaniach nie znalazłem w internecie informacji w tym temacie. Nie mam też informacji co do działania tych przełączników. Jeżeli ktoś miał więcej do czynienia z tym systemem byłbym wdzięczny za informacje.

W międzyczasie napisałem do Keemple. Jak to się mówi: „kto pyta nie błądzi: 🙂

Author : m4rlb0r0

Aktualnie siedzę we frontendzie. Na co dzień koduję HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript na potrzeby PrestaShop. Gdy zajdzie potrzeba nurkuję w backend do PHP i MySQL gdzie zaczynałem swoją przygodę z zaawansowaną developerką. Ciągły rozwój :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny Hosting