Witajcie. Po blisko 20 latach przygód z programowaniem postanowiłem zacząć pisać bloga. W sumie nie tyle zacząć co po dłuuuugiej przerwie powrócić do pisania w nowej formule i na nowe tematy. Rozpoczynam dzisiaj, w dniu moich 34 urodzin. Mam zamiar dzielić się tu z Wami wiedzą jak i głębokimi przemyśleniami. Będę też wrzucał notatki dla pamięci, które będą mi potrzebne w przyszłości przy kolejnych projektach jak i te, które były mi już potrzebne w przeszłości.

Przez te wszystkie lata przewinęło się mnóstwo języków programowania. Począwszy od szkolnego Pascala i Delphi’ego, przez C++ gdzie poznałem całą logikę i podstawowe reguły programowania, LUA przy programowaniu inteligentnych domów opartych o bezprzewodowy system Fibaro, kończąc na językach webowych. Mocno i długo pisałem w PHP w połączeniu z mySQL. Stworzyłem w 2012 swój własny CMS, który klienci zachwalali za jego niewyobrażalną potęgę a głównie prostotę.

Aktualnie siedzę we front endzie. HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript. W firmie, w której pracuję obsługuję sklepy na skrypcie PrestaShop. Pracę zespołową nad projektami ułatwia nam GitLab. Nakreśliłem pokrótce z jakimi technologiami mam na co dzień do czynienia. Szerzej opiszę swoją historię z programowaniem w zakładce „o mnie”.

Zapraszam serdecznie do lektury kolejnych wpisów. Chciałbym na wstępie przeprosić Was za wstawianie szkiców i artykułów w wersji developerskiej, które będę rozwijał i rozpisywał online 🙂

Tags :

Author : m4rlb0r0

Aktualnie siedzę we frontendzie. Na co dzień koduję HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript na potrzeby PrestaShop. Gdy zajdzie potrzeba nurkuję w backend do PHP i MySQL gdzie zaczynałem swoją przygodę z zaawansowaną developerką. Ciągły rozwój :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny Hosting