Postanowiłem jako, że tematyka bardzo podobna przenieść mojego starego bloga o tematyce elektronicznej, głównie tematy związane z inteligentnymi budynkami na ten blog. Zacząłem ostatnio trochę tworzyć skryptów w Lua pod fibaro i chciałem reaktywować starego bloga. Ostatecznie zadecydowałem połączyć oba blogi żeby nie dywersyfikować content’u na dwie osobne strony. Myślę, że oba tematy są na tyle do siebie zbliżone, że na pewno się nie pogryzą 🙂

Trzeba będzie poświęcić trochę czasu, żeby stare treści dopasować stylistycznie do aktualnej szaty. Trzeba sprawdzić grafiki czy wszystkie są prawidłowe. Zweryfikować poprawność linków gdyż przez te kilka lat mogły niektóre stać się nieaktualne. Nie obędzie się pewnie bez delikatnego faceliftingu treści, część będę mógł rozbudować o nową wiedzę zdobytą w międzyczasie.

Tak czy siak chyba dołożyłem sobie pracy 😛

Author : m4rlb0r0

Aktualnie siedzę we frontendzie. Na co dzień koduję HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript na potrzeby PrestaShop. Gdy zajdzie potrzeba nurkuję w backend do PHP i MySQL gdzie zaczynałem swoją przygodę z zaawansowaną developerką. Ciągły rozwój :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny Hosting