Minęły trzy miesiące a ja zdążyłem się przywitać i wrzucić 2 cytaty. Zapytałby ktoś, gdzie jest mięso? Gdzie jakieś merytoryczne treści? Brak. Tak samo jak brak było czasu na cokolwiek poza pracą i życiem codziennym.

Dziś znalazłem chwilę, żeby oficjalnie i publicznie sam sobie  dać reprymendę. Tym samym obiecuję poprawę i na dniach zacznę wrzucać pierwsze developerskie materiały, które pomagają mi na co dzień lub doraźnie dla przypomnienia.

Na początek polecą moje prywatne notatki, które mam pospisywane gdzieś po kalendarzach, kartkach, w trello czy evernocie. Jako ze są to rzeczy, do których często zaglądam jestem pewien, ze jeszcze komuś poza mną się przydadzą. Będzie tego sporo i oznaczać je będę na blogu inna etykietą, aby w łatwy sposób można je było odszukać pośród bardziej obszernych wpisów. 

Mam nadzieję, ze się mocno wezmę za siebie i zaleje bloga wartościowym contentem, który przysłuży się ludzkości 🙂 Swoją drogą jako introwertyk, ciężko mi się na ogół uzewnętrznić, ale widzę i czuję, że tutaj będzie mi się fajnie pisało milo wspólnie spędzimy razem czas. 

Author : m4rlb0r0

Aktualnie siedzę we frontendzie. Na co dzień koduję HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript na potrzeby PrestaShop. Gdy zajdzie potrzeba nurkuję w backend do PHP i MySQL gdzie zaczynałem swoją przygodę z zaawansowaną developerką. Ciągły rozwój :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny Hosting