Roboty wykończeniowe na mieszkaniu wrą. Zużyłem już 60m skrętki a końca jeszcze nie widać. Serce inteligentnego mieszkania będzie znajdowało się w szafie na przedpokoju i dlatego wszystkie „skrętki” zbiegają się w jej okolicy.

Dołożyłem także do istniejącej instalacji około 30m przewodu 3×1,5 oraz 20m kabla głośnikowego 2×0,75.

Na przedpokoju zamontowałem czujnik ruchu który wita wszystkich gości piękną poświatą na suficie 🙂


 W łazienkowym suficie zamontowałem radio do zabudowy KBSound Basic firmy EisSound. Radio włącza się razem z głównym światłem.

Doprowadziłem już magistrale 1-wire do łazienki i obydwu sypialni. Na bieżącym etapie nie przewiduję montażu urządzeń a jedynie doprowadzenie przewodów tam gdzie będą potrzebne ( grzejniki, wentylatory, inne newralgiczne punkty mieszkania i jedna linia do przydomowej stacji meteorologicznej na balkonie )

Jeszcze dużo pracy przede mną. Mam nadzieje, że wszystkie przewody zostaną poprowadzone prawidłowo i w styczniu przy montażu czujników nie okaże się, że o jakimś zapomniałem

Author : m4rlb0r0

Aktualnie siedzę we frontendzie. Na co dzień koduję HTML5, CSS3 (SASS) i JavaScript na potrzeby PrestaShop. Gdy zajdzie potrzeba nurkuję w backend do PHP i MySQL gdzie zaczynałem swoją przygodę z zaawansowaną developerką. Ciągły rozwój :)

1 thought on “Wykończeniówka trwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny Hosting